Marketing a poradenství

Naše konzultační služby v oblasti marketingu jsou určeny všem, kteří chtějí dramaticky zvýšit prodej svých služeb nebo produktů. Spolu s klienty vytváříme strategie, které fungují a přinášejí vyšší zisky a vyšší prestiž firmě, a to při minimalizaci nákladů na jejich dosažení. Vnášíme nezávislý pohled a dlouholeté zkušenosti z oblasti marketingu do podnikání našich klientů, a jsme tak schopni nechat jejich marketingový rozpočet pracovat na maximum. Pomáháme klientům identifikovat ty nejziskovější příležitosti. Jsme zvyklí pracovat projektově s jasně definovanými obchodními cíli, které našeho zákazníka dovedou k úspěchu v podobě vyšších zisků, proniknutí na nové trhy a k nekonečné řadě spokojených zákazníků.

Nechte svoje peníze na propagaci firmy pracovat na maximum! S naším marketingovým plánem zvýšíte zisky a snížíte náklady!
Naše služby zdarma
Aktuality

Axis uvádí na trh první síťovou HD kameru s vynikající kvalitou obrazu

Axis Communications uvedla na trh výjimečnou síťovou kameru se skutečným HD výkonem
více>>

HD kvalita a 18× zoom v nové PTZ kameře od Axisu

Axis Communications, globální lídr v oblasti síťového videa, uvedl svoji PTZ kameru s nejvyšší kvalitou obrazu, HD rozlišením a 18násobným zoomem pro dohledové aplikace uvnitř budov.
více>>

Podle nové zprávy IMS posiluje Axis svoji vedoucí pozici na trhu

Podle nejnovějšího průzkumu společnosti IMS Research je odhadovaný globální tržní podíl Axis Communications v oblasti síťových kamer 33,5 %. Axis tak ještě více posílil svojí vedoucí pozici na trhu.
více>>

Vivantis koupil e-shop Obleceni.cz, vstupuje tak na trh s další komoditou

Společnost Vivantis a.s., přední provozovatel internetových obchodů, vstupuje na trh s další komoditou - oblečením
více>>
zobrazit vše
Naše projekty
© 2006-2009 MEDIA1 CZECH REPUBLIC vyzkoušejte: Bezpečnostní zámky | Kamerové systémy | , vytvořilo: www.tretri.cz