Internetový marketing

Síťový marketing


Že vám nic neříkají zkratky jako SEO a PPC? Ale rozumíte pojmům „více zákazníků“ a „vyšší zisky“? Internetový marketing je v dnešní době jeden z nejúčinnějších nástrojů na propagaci s nejlepším poměrem cena/výkon. Nemusíte se stát odborníkem na internetovou propagaci, průhledně a srozumitelně budeme spravovat vaše propagační kampaně a starat se, abyste za svoje peníze získali nejen maximum návštěvníků svých webových stránek, ale aby se také stali vašimi zákazníky.

PPC reklama

Je v současnosti jedním z nejefektivnějších způsobů propagace na internetu. Víme jak nastavit systémy Sklik, Google Adwords, Etarget i Adfox. Jsme zvyklí výsledky vyhodnocovat nejmodernějšími nástroji a dosahovat tak maximální efektivity vynaložených prostředků.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Stránky, které nikdo nenajde, jakoby neexistovaly. Umíme dostat vaše stránky na přední pozice ve vyhledávačích. Jsme zvyklí být placeni za dosažené výsledky a ne za pouhé sliby.


Testování použitelnosti stránek

Na skutečných uživatelích otestujeme vaše stránky a vyladíme je tak, aby na nich návštěvníci vždy našli to, co chcete, aby našli a objednávali vaše služby a výrobky.

Statistika návštěvnosti
Naše služby zdarma
Aktuality

Axis uvádí na trh první síťovou HD kameru s vynikající kvalitou obrazu

Axis Communications uvedla na trh výjimečnou síťovou kameru se skutečným HD výkonem
více>>

HD kvalita a 18× zoom v nové PTZ kameře od Axisu

Axis Communications, globální lídr v oblasti síťového videa, uvedl svoji PTZ kameru s nejvyšší kvalitou obrazu, HD rozlišením a 18násobným zoomem pro dohledové aplikace uvnitř budov.
více>>

Podle nové zprávy IMS posiluje Axis svoji vedoucí pozici na trhu

Podle nejnovějšího průzkumu společnosti IMS Research je odhadovaný globální tržní podíl Axis Communications v oblasti síťových kamer 33,5 %. Axis tak ještě více posílil svojí vedoucí pozici na trhu.
více>>

Vivantis koupil e-shop Obleceni.cz, vstupuje tak na trh s další komoditou

Společnost Vivantis a.s., přední provozovatel internetových obchodů, vstupuje na trh s další komoditou - oblečením
více>>
zobrazit vše
Naše projekty
© 2006-2009 MEDIA1 CZECH REPUBLIC vyzkoušejte: Bezpečnostní zámky | Kamerové systémy | , vytvořilo: www.tretri.cz