Tvorba účinného marketingového plánu

Marketingový plán


Víme, jaké marketingové metody fungují. Poradíme vám, jak sestavit váš marketingový plán tak, aby byl účinný a investovali jste své peníze efektivně. Dokážeme klientům snížit marketingový rozpočet až o desítky procent při zachování jeho účinnosti nebo za stejné peníze získat mnohem více propagace. Naši zákazníci jsou často překvapeni, jak účinné a levné způsoby propagace lze jednoduše využít.

Dobře zpracovaný marketingový plán je základem k úspěchu na cestě k zákazníkům. Investování peněz do reklamy bez strategie často vede k plýtvání a neuspokojivým výsledkům. Přitom na přípravu profesionálního marketingového plánu často stačí několik dnů, díky kterým můžete ušetřit desítky nebo i stovky tisíc korun. 

Zavolejte nám, poradíme vám jakým aktvitám se věnovat a které vypustit z vašeho marketingového mixu. Pokud potřebujete připravit kompletní marketingový plán, stačí jedna informativní schůzka a tuto činnost uděláme za vás. Kromě profesionálního výsledku ušetříte drahocenný čas!

"Nechte svoje peníze na propagaci firmy pracovat na maximum! S naším marketingovým plánem zvýšíte zisky a snížíte náklady!"
Naše služby zdarma
Aktuality

Axis uvádí na trh první síťovou HD kameru s vynikající kvalitou obrazu

Axis Communications uvedla na trh výjimečnou síťovou kameru se skutečným HD výkonem
více>>

HD kvalita a 18× zoom v nové PTZ kameře od Axisu

Axis Communications, globální lídr v oblasti síťového videa, uvedl svoji PTZ kameru s nejvyšší kvalitou obrazu, HD rozlišením a 18násobným zoomem pro dohledové aplikace uvnitř budov.
více>>

Podle nové zprávy IMS posiluje Axis svoji vedoucí pozici na trhu

Podle nejnovějšího průzkumu společnosti IMS Research je odhadovaný globální tržní podíl Axis Communications v oblasti síťových kamer 33,5 %. Axis tak ještě více posílil svojí vedoucí pozici na trhu.
více>>

Vivantis koupil e-shop Obleceni.cz, vstupuje tak na trh s další komoditou

Společnost Vivantis a.s., přední provozovatel internetových obchodů, vstupuje na trh s další komoditou - oblečením
více>>
zobrazit vše
Naše projekty
© 2006-2009 MEDIA1 CZECH REPUBLIC vyzkoušejte: Bezpečnostní zámky | Kamerové systémy | , vytvořilo: www.tretri.cz