Na trh dnes vstupuje nový e-shop zaměřený na šperky a klenoty


Tisíce šperků a klenotů od předních světových značek lze počínaje dnešním dnem zakoupit v novém e-shopu Sperky.cz. Zákazníci nového internetového obchodu se mohou těšit na širokou nabídku produktů, komplexní informace o klenotech i originální průvodce výběrem šperků. Za příznačnou doménu s názvem Sperky.cz zaplatil provozovatel obchodu, společnost Vivantis a.s., rekordní sumu ve výši dva miliony korun.

Vytvoření nového internetového obchodu Sperky.cz je reakcí na zvyšující se poptávku po luxusních špercích a klenotech v České republice. Pohodlí při nákupu a nízké ceny nabízí spotřebitelům oproti kamenným obchodům absolutní komfort podpořený rozsáhlou kolekcí světových značek. Zákazníci mohou vybírat zboží například od značek Morellato, Just Cavalli, Miss Sixty, Police, či Storm.

„V nabídce máme rovněž luxusní zásnubní a snubní prsteny Altman, Benet Gold, případně Hejral. Předpokládáme, že právě o zásnubní prsteny bude největší zájem. Bez povšimnutí však určitě nezůstane ani rozsáhlá nabídka luxusních šperků z chirurgické oceli či velké množství rozličných druhů piercingů,“ uvedl Martin Rozhoň, ředitel společnosti Vivantis a.s. „Na projektu jsme pracovali tři měsíce. Návratnost našich dosud nejvyšších investic souvisejících s e-shopem očekáváme maximálně do tří let,“ doplnil.

Během října hodlá nový internetový obchod rozšířit nabídku o produkty společnosti Soliter a.s., tradičního výrobce luxusních zlatých briliantových šperků. Ta své výrobky na internetu dosud neprodávala a Sperky.cz si vybrala pro vstup na internetový trh.

„Většinu zboží máme skladem a k dodání do dvou pracovních dní, garantujeme nejnižší ceny, při objednávce nad 1000 Kč je poštovné zcela zdarma a ke každému nákupu přidáváme navíc dárkovou krabičku,“ vyjmenoval největší konkurenční výhody nového e-shopu Martin Rozhoň. „Pokud náš zákazník nalezne někde jinde šperky a klenoty levnější, cenu většinou snížíme pod úroveň konkurence,“ doplnil Rozhoň s tím, že v případě nespokojenosti či špatně zvolené velikosti není problém zboží vyměnit či vrátit.

Sperky.cz jsou registrovány u Puncovního úřadu, zákazníci se tak nemusí obávat zakoupení nekvalitního zboží. Mimo klasické platby na dobírku a bankovního převodu nabízí svým zákazníkům díky systému 3d-secure rovněž bezpečné transakce prostřednictvím platební karty. Obchodní podmínky byly auditovány Sdružením obrany spotřebitelů, o. s.


O společnosti VIVANTIS a.s.

Společnost VIVANTIS a.s. (do března roku 2008 působila pod názvem NATURAL MEDICAMENTS s.r.o.) je nejúspěšnějším internetovým prodejcem v České republice co do počtu objednávek. Zaměřuje se na prodej kosmetiky, parfémů, šperků, hodinek a produktů pro zdraví a provozuje největší internetové obchody ve svém oboru Parfemy.cz, Hodinky.cz, Krasa.cz, Sperky.cz, Prozdravi.cz a Nakupnicentrum.cz, jejichž rozsáhlý sortiment se pohybuje v řádu desetitisíců položek.

Zákazníky internetových obchodů společnosti VIVANTIS a. s. už se stalo více než 520 000 uživatelů internetu, měsíčně její servery zaznamenají v průměru více než milion návštěv. V široké nabídce najdou zákazníci celkově přes 90 000 výrobků od 800 značek, mezi nimi například 4 000 parfémů,
6 000 typů hodinek, 5 000 druhů kosmetických výrobků, 3 000 šperků či 1 000 produktů pro zdraví.

Společnost VIVANTIS a. s. je členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Její internetové obchody získaly certifikaci APEK Certifikovaný obchod, což je pro zákazníky jistota bezpečného a bezproblémového nakupování. Společnost se základním jměním 10 milionů korun předpokládá, že pod novým názvem letos přesáhne obrat 400 milionů korun.

O společnosti MEDIA1 CZECH REPUBLIC s.r.o.

MEDIA1 CZECH REPUBLIC s.r.o. je mediální a PR agentura působící na českém trhu od roku 2006. Každý člen týmu má dlouholeté zkušenosti v oblasti PR a marketingu, které přenáší do podnikání klientů. Filozofií společnosti je serióznost, rychlost, soustředění na výsledky a maximální podpora zákazníků, pro které pracuje.


Všechny novinky >
Naše služby zdarma
Aktuality

Axis uvádí na trh první síťovou HD kameru s vynikající kvalitou obrazu

Axis Communications uvedla na trh výjimečnou síťovou kameru se skutečným HD výkonem
více>>

HD kvalita a 18× zoom v nové PTZ kameře od Axisu

Axis Communications, globální lídr v oblasti síťového videa, uvedl svoji PTZ kameru s nejvyšší kvalitou obrazu, HD rozlišením a 18násobným zoomem pro dohledové aplikace uvnitř budov.
více>>

Podle nové zprávy IMS posiluje Axis svoji vedoucí pozici na trhu

Podle nejnovějšího průzkumu společnosti IMS Research je odhadovaný globální tržní podíl Axis Communications v oblasti síťových kamer 33,5 %. Axis tak ještě více posílil svojí vedoucí pozici na trhu.
více>>

Vivantis koupil e-shop Obleceni.cz, vstupuje tak na trh s další komoditou

Společnost Vivantis a.s., přední provozovatel internetových obchodů, vstupuje na trh s další komoditou - oblečením
více>>
zobrazit vše
Naše projekty
© 2006-2009 MEDIA1 CZECH REPUBLIC vyzkoušejte: Bezpečnostní zámky | Kamerové systémy | , vytvořilo: www.tretri.cz