Pojišťovna Triglav rozšiřuje nabídku o další produkty


Triglav pojišťovna, a.s., plánuje do konce roku 2008 nabídnout svým klientům další nový produkt - cestovní pojištění. Devátá největší tuzemská pojišťovna z hlediska neživotního pojištění tak rozšiřuje portfolio nabízených produktů krátce poté, co v srpnu zařadila do své nabídky pojištění úrazové. Do dvou let navíc hodlá zažádat o licenci na poskytování životního pojištění.

„Nové druhy pojištění nabízíme v rámci zdokonalování služeb našim klientům. Koresponduje to s naší snahou o posílení značky Triglav v České republice,“ uvedl Petr Baný, generální ředitel a předseda představenstva Triglav pojišťovna, a.s. „Naši klienti v nás musí na první pohled vidět stabilního, důvěryhodného a profesionálního partnera. Proto jsme se rozhodli naši nabídku nejen postupně rozšiřovat, ale některé produkty rovněž inovovat,“ vysvětlil Baný.

Triglav pojišťovna, a.s., jejíž mateřskou společností je slovinská pojišťovna Zavarovalnica Triglav, patří na tuzemském pojistném trhu ke středně velkým subjektům. V roce 2007 dosáhla na neživotním pojistném trhu podílu 0,7 %, v pololetí 2008 ho s předepsaným plněním více než 350 milionů korun navýšila na 0,84 % a do dvou let plánuje získat tržní podíl 1,5 %. „Obchodní výsledky Triglav pojišťovny a její posun na 9. místo v oblasti neživotního pojištění hodnotíme velmi pozitivně. Vzhledem k nízké propojištěnosti v České republice však předpokládáme růst i v dalších letech,“ uvedl člen představenstva Vladimir Mišo Čeplak z generálního ředitelství Zavarovalnica Triglav.

Český pojistný trh vykázal v prvním pololetí 2008, ve srovnání se stejným obdobím minulého roku, zvýšení tempa růstu o 7,7 % celkem, v neživotním pojištění pak o 6 %. Za většinou zahraničních zemí, včetně Slovinska, však Česká republika z hlediska propojištěnosti stále zaostává. „Proto jsme se rozhodli našim klientům od roku 2010 nabídnout životní pojištění a přijít na trh se soukromým zdravotním pojištěním, jehož konkrétní podoba závisí na reformě českého zdravotnictví,“ doplnil Baný.

O společnosti Triglav pojišťovna, a.s.

TRIGLAV POJIŠŤOVNA, a. s., vznikla v roce 2000 z původní Všeobecné pojišťovny, kdy její akcionář, mateřská společnost Zavarovalnica Triglav ze Slovinska, odkoupil 100 % akcií této společnosti. V současné době působí na celém území České republiky. Vedle generálního ředitelství v Brně jsou vybudovány obchodní kanceláře tzv. oblastní agentury v Praze, Českých Budějovicích, Ostravě, Pardubicích, Plzni, Liberci, Olomouci a v Brně.

Triglav pojišťovna je součástí mezinárodního finančního konglomerátu Skupiny Triglav, který tvoří kromě pojišťoven na území střední a jihovýchodní Evropy také zajišťovna (Triglav RE), banka a společnosti zabývající se správou investic. Triglav pojišťovna je jeho součástí vedle dceřiných společností z osmi evropských zemí. Skupinu Triglav spojují tři pilíře – pojišťovnictví, správa majetku a bankovnictví.


O společnosti MEDIA1 CZECH REPUBLIC s.r.o.

MEDIA1 CZECH REPUBLIC s.r.o. je mediální a PR agentura působící na českém trhu od roku 2006. Každý člen týmu má dlouholeté zkušenosti v oblasti PR a marketingu, které přenáší do podnikání klientů. Filozofií společnosti je serióznost, rychlost, soustředění na výsledky a maximální podpora zákazníků, pro které pracuje.
Všechny novinky >
Naše služby zdarma
Aktuality

Axis uvádí na trh první síťovou HD kameru s vynikající kvalitou obrazu

Axis Communications uvedla na trh výjimečnou síťovou kameru se skutečným HD výkonem
více>>

HD kvalita a 18× zoom v nové PTZ kameře od Axisu

Axis Communications, globální lídr v oblasti síťového videa, uvedl svoji PTZ kameru s nejvyšší kvalitou obrazu, HD rozlišením a 18násobným zoomem pro dohledové aplikace uvnitř budov.
více>>

Podle nové zprávy IMS posiluje Axis svoji vedoucí pozici na trhu

Podle nejnovějšího průzkumu společnosti IMS Research je odhadovaný globální tržní podíl Axis Communications v oblasti síťových kamer 33,5 %. Axis tak ještě více posílil svojí vedoucí pozici na trhu.
více>>

Vivantis koupil e-shop Obleceni.cz, vstupuje tak na trh s další komoditou

Společnost Vivantis a.s., přední provozovatel internetových obchodů, vstupuje na trh s další komoditou - oblečením
více>>
zobrazit vše
Naše projekty
© 2006-2009 MEDIA1 CZECH REPUBLIC vyzkoušejte: Bezpečnostní zámky | Kamerové systémy | , vytvořilo: www.tretri.cz