Portál TOPstroje.cz má nového šéfredaktora zpravodajství


Informační portál TOPstroje.cz, zaměřený na stavební, zemědělskou a komunální techniku, nově obsadil post šéfredaktora zpravodajství. Stal se jím Jan Butala, který bude zodpovědný za chod redakce a obsahovou stránku média. TOPstroje.cz získaly za první tři měsíce provozu již více než patnáct tisíc unikátních návštěvníků, přičemž do konce roku mají v plánu tento počet nejméně ztrojnásobit.

„TOPstroje.cz nemají na tuzemské scéně konkurenci. Nabízí totiž v oblasti zemních strojů a příslušné techniky komplexní servis. Právě proto počet pravidelných návštěvníků kontinuálně roste a my se jim budeme snažit přinášet servis s ještě vyšší informační hodnotou než dosud,“ sdělil Jan Butala, nový šéfredaktor TOPstroje.cz. „Tématický plán se samozřejmě budeme snažit zpracovat tak, abychom nabízeli aktuální informace odborníkům ze všech oblastí rovnoměrně,“ doplnil.

Zajímavé informace na portálu TOPstroje.cz naleznou nejen lidé ze stavebních, zemědělských, důlních či těžařských společností, ale rovněž zaměstnanci firem vyrábějící stavební či zemědělskou techniku, pracovníci technických služeb či stavebních úřadů. Vzhledem k aktuálnosti a vysoké odbornosti mohou z portálu čerpat informace rovněž učitelé a studenti odborných či vysokých škol.

„Vzhledem k tomu, že návštěvníky portálu TOPstroje.cz jsou jak vedoucí představitelé firem s rozhodovací pravomocí při výběru techniky, tak lidé, kteří přicházejí se stroji každodenně do styku, musíme klást maximální důraz na odbornost,“ uvedl Petr Lesenský, ředitel projektu TOPstroje.cz. „Věřím, že personálním posílením redakce budou naše služby nejen kvalitnější, ale i jejich portfolio mnohem širší. Pro naše čtenáře totiž nechceme být jen partnerem, který informuje, nýbrž i poradcem, který pomůže,“ dodal Lesenský.

Kontakt TOPstroje.cz

Jan Butala
Šéfredaktor TOPstroje.cz
jan.butala@media1.cz
tel.: +420 545 212 811
mobile: +420 774 421 111
Jugoslávská 124b, 613 00 Brno
www.media1.cz

Petr Buigl
Managing Director
petr.buigl@media1.cz
mobile: +420 777 788 278
Jugoslávská 124b, 613 00 Brno
www.media1.cz


Všechny novinky >
Naše služby zdarma
Aktuality

Axis uvádí na trh první síťovou HD kameru s vynikající kvalitou obrazu

Axis Communications uvedla na trh výjimečnou síťovou kameru se skutečným HD výkonem
více>>

HD kvalita a 18× zoom v nové PTZ kameře od Axisu

Axis Communications, globální lídr v oblasti síťového videa, uvedl svoji PTZ kameru s nejvyšší kvalitou obrazu, HD rozlišením a 18násobným zoomem pro dohledové aplikace uvnitř budov.
více>>

Podle nové zprávy IMS posiluje Axis svoji vedoucí pozici na trhu

Podle nejnovějšího průzkumu společnosti IMS Research je odhadovaný globální tržní podíl Axis Communications v oblasti síťových kamer 33,5 %. Axis tak ještě více posílil svojí vedoucí pozici na trhu.
více>>

Vivantis koupil e-shop Obleceni.cz, vstupuje tak na trh s další komoditou

Společnost Vivantis a.s., přední provozovatel internetových obchodů, vstupuje na trh s další komoditou - oblečením
více>>
zobrazit vše
Naše projekty
© 2006-2009 MEDIA1 CZECH REPUBLIC vyzkoušejte: Bezpečnostní zámky | Kamerové systémy | , vytvořilo: www.tretri.cz