Mediální trénink

Komunikace s médii


Dodržování pravidel komunikace a jejich uplatnění v praxi vám umožní dosáhnout maximálních výsledků při jednání se zástupci médií. Mediální trénink vás naučí, jak komunikovat se zástupci tisku, rozhlasu a televize a čeho se vyvarovat. Zjistíte, jak můžete při vystoupení v médiích působit jako profesionál, pro kterého je mediální scéna domácím prostředím.

Možná jste zjistili, že komunikovat s médii není tak jednoduché, jak by se zdálo na první pohled. Možná máte již vlastní zkušenost, nebo se na vystoupení teprve připravujete. Přemýšlíte nad těmito otázkami: Mám se při rozhovoru dívat na moderátora nebo do kamery? Jaká gesta a řeč těla vypadají na obrazovce nejlépe? Jak mám hovořit a co mám říkat? Jak budu na obrazovce vypadat? Mám se nějak připravit? A jaké zvolit oblečení?

Mediální trénink vám pomůže proniknout do zákulisí médií, zjistit jak vše funguje a co je třeba dodržovat, abyste svůj čas pro prezentaci využili co nejlépe. V průběhu tréninku si budete moci sami vyzkoušet svoje vystoupení v modelových situacích. V průběhu tréninku je používána audiovizuální záznamová technika, díky níž se nejen uslyšíte, ale uvidíte očima diváků. V závěru tréninku obdržíte veškeré záznamy, abyste jednou mohli třeba s úsměvem zavzpomínat na své mediální začátky a porovnat je s profesionalitou, které jste v této oblasti dosáhli. 
Naše služby zdarma
Aktuality

Axis uvádí na trh první síťovou HD kameru s vynikající kvalitou obrazu

Axis Communications uvedla na trh výjimečnou síťovou kameru se skutečným HD výkonem
více>>

HD kvalita a 18× zoom v nové PTZ kameře od Axisu

Axis Communications, globální lídr v oblasti síťového videa, uvedl svoji PTZ kameru s nejvyšší kvalitou obrazu, HD rozlišením a 18násobným zoomem pro dohledové aplikace uvnitř budov.
více>>

Podle nové zprávy IMS posiluje Axis svoji vedoucí pozici na trhu

Podle nejnovějšího průzkumu společnosti IMS Research je odhadovaný globální tržní podíl Axis Communications v oblasti síťových kamer 33,5 %. Axis tak ještě více posílil svojí vedoucí pozici na trhu.
více>>

Vivantis koupil e-shop Obleceni.cz, vstupuje tak na trh s další komoditou

Společnost Vivantis a.s., přední provozovatel internetových obchodů, vstupuje na trh s další komoditou - oblečením
více>>
zobrazit vše
Naše projekty
© 2006-2009 MEDIA1 CZECH REPUBLIC vyzkoušejte: Bezpečnostní zámky | Kamerové systémy | , vytvořilo: www.tretri.cz