Nákup médií

Media plannig


Nákupu médií by mělo vždy předcházet mediální plánování (media planning), na jehož základě lze dosáhnout maximální efektivity správným načasováním a výběrem médií. Výběr médií probíhá na základě definování cílové skupiny, která by měla korespondovat s cílovou skupinou zadavatele. My se na mediálním trhu vyznáme, rádi vám poradíme.
 


Kde lze získat informace o médiích:


Za účelem zjišťování parametrů tisku existuje v ČR více dostupných výzkumů. Při plánování se přihlíží například ke statistikám Unie vydavatelů či nezávislému auditu ABC. Sleduje se zejména čtenost a prodané náklady.

Unie vydavatelůUnie vydavatelů
Výzkum zadávaný a placený Unií vydavatelů poskytuje informace o čtenosti na jedno vydání, čtenosti titulu v delším období a znalost titulů. Zjištěné čtenosti jsou deklarované samotnými čtenáři a zpravidla jsou vyšší nežli prodané náklady odpovídajících titulů.
Více na www.uvdt.cz.


ABC ČR (Audit Bureau of Circulations ČR)ABC ČR (Audit Bureau of Circulations ČR)
Nezávislý audit, který registruje a ověřuje prodané a tištěné náklady podle faktur mezi vydavateli a jejich obchodními partnery. Poskytuje tak přehled o nákladech prodaných do zahraničí, objemu předplatitelů mezi čtenáři, remitendě apod.
Více na www.abccr.cz.

 
Naše služby zdarma
Aktuality

Axis uvádí na trh první síťovou HD kameru s vynikající kvalitou obrazu

Axis Communications uvedla na trh výjimečnou síťovou kameru se skutečným HD výkonem
více>>

HD kvalita a 18× zoom v nové PTZ kameře od Axisu

Axis Communications, globální lídr v oblasti síťového videa, uvedl svoji PTZ kameru s nejvyšší kvalitou obrazu, HD rozlišením a 18násobným zoomem pro dohledové aplikace uvnitř budov.
více>>

Podle nové zprávy IMS posiluje Axis svoji vedoucí pozici na trhu

Podle nejnovějšího průzkumu společnosti IMS Research je odhadovaný globální tržní podíl Axis Communications v oblasti síťových kamer 33,5 %. Axis tak ještě více posílil svojí vedoucí pozici na trhu.
více>>

Vivantis koupil e-shop Obleceni.cz, vstupuje tak na trh s další komoditou

Společnost Vivantis a.s., přední provozovatel internetových obchodů, vstupuje na trh s další komoditou - oblečením
více>>
zobrazit vše
Naše projekty
© 2006-2009 MEDIA1 CZECH REPUBLIC vyzkoušejte: Bezpečnostní zámky | Kamerové systémy | , vytvořilo: www.tretri.cz