Tvorba a vydávání tiskových zpráv

Tiskové zprávy


Tisková zpráva je nejčastější formou kontaktu s médii. Jsme připraveni vám vytvořit kvalitní tiskovou zprávy s vysokou informační hodnotou a následně ji v efektivní formě předat médiím. Z průzkumů vyplívá, že redaktory novin a časopisů až 80% článků nezaujme. My však přesně víme, jaké texty jim máme předložit.


V zásadě existují tři základní druhy tiskových zpráv:


Zpráva o události (event release) je nejčastějším druhem tiskové zprávy. Nejdůležitější fakta uvádí v prvním odstavci. Zpráva by měla obsahovat základní informace o vaší organizaci, konkrétní kauze a cílech, které
sledujete. V případě, že se jedná o nějaký problém, může nabízet i stručné řešení.

Zpráva s reakcí na událost (reaction release) je skvělý způsob, jak se dostat do médií v souvislosti s kauzou, kterou sledujete delší dobu. Může se jednat například o nový zákon, korupční skandál, havárii v chemičce apod. Tento druh zprávy musí obsahovat relevantní vyjádření k tématu a to by mělo být stručné a co nejaktuálnější.

Zpráva provázející zveřejnění materiálu (study release) je dokument, který obsahuje novinářsky nejzajímavější fakta a informace o studii, knize, filmu či jiném zveřejňovaném materiálu. Cílem této zprávy je usnadnit novinářům práci tak, aby nemuseli číst celý materiál.


 
Naše služby zdarma
Aktuality

Axis uvádí na trh první síťovou HD kameru s vynikající kvalitou obrazu

Axis Communications uvedla na trh výjimečnou síťovou kameru se skutečným HD výkonem
více>>

HD kvalita a 18× zoom v nové PTZ kameře od Axisu

Axis Communications, globální lídr v oblasti síťového videa, uvedl svoji PTZ kameru s nejvyšší kvalitou obrazu, HD rozlišením a 18násobným zoomem pro dohledové aplikace uvnitř budov.
více>>

Podle nové zprávy IMS posiluje Axis svoji vedoucí pozici na trhu

Podle nejnovějšího průzkumu společnosti IMS Research je odhadovaný globální tržní podíl Axis Communications v oblasti síťových kamer 33,5 %. Axis tak ještě více posílil svojí vedoucí pozici na trhu.
více>>

Vivantis koupil e-shop Obleceni.cz, vstupuje tak na trh s další komoditou

Společnost Vivantis a.s., přední provozovatel internetových obchodů, vstupuje na trh s další komoditou - oblečením
více>>
zobrazit vše
Naše projekty
© 2006-2009 MEDIA1 CZECH REPUBLIC vyzkoušejte: Bezpečnostní zámky | Kamerové systémy | , vytvořilo: www.tretri.cz